iiyama T2254MSC-B2AG monitor touchscreen 21.5″ Full HD zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 303,00.€ 290,00Huidige prijs is: € 290,00. incl. BTW
iiyama T2254MSC-B2AG, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 4 ms, Zwart
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- T2254MSC-B2AG Technical Drawing (955,06 KB)
- EU Energy Label (71,83 KB)
- EU Product Fiche (95,58 KB)
- T2254MSC-B2AG Brochure
iiyama T2254MSC-B2AG. Beeldschermdiagonaal: 54,6 cm (21.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,082 x 0,082 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 120 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,6 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 26,8 cm |
| Gewicht | 4,9 kg |
| Certificering | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, ENERGY STAR®, UKCA |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Gebruikersknoppen | Picture adjust (brightness, contrast, eco, adv. contrast, Overdrive, X-Res technology,, black tuner), color settings (6-axis, i-Style color, blue light reducer, gamma, RGB range), color temperature), OSD (horizontal position, vertical position, rotate, time, background, DDC/CI control, display information), language, miscellaneous (sharpness. video mode adjust, opening logo, power led, usb charge), input select, audio settings (volume, mute audio), recall |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Gewicht verpakking | 7,6 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Hoogte | 355 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Resolutie | |
| Breedte | 489 mm |
| Diepte | 241 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Bereik kantelhoek | 5 – 90° |
| Bedieningspaneel | Joystick / power button – power/menu, up/input select, down, left/eco/i-Syle color/blue light reducer, right/volume |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 151 mm |
| Hoogte verpakking | 367 mm |
| Breedte verpakking | 570 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 489 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 54,6 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 355 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 241 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Portugees, Russisch |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Aantal On Screen Display-talen | 10 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Antireflectiescherm | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Screwdriver |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 2,9 kg |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 476 x 268 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 4,9 kg |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Verstelbare hoogte (max) | 11,2 cm |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | finger, glove (latex), capacitive stylus |
| USB Touch port | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT, ErP, EPEAT Silver |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 13 kWu |
| Positienauwkeurigheid | 2 mm |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Aantal downstreampoorten | 2 |










































