iiyama ProLite T2755QSC-B1 monitor 27″ QHD touchscreen zwart
€ 462,00 incl. BTW
iiyama ProLite T2755QSC-B1, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LCD, 5 ms, Zwart
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- T2755QSC-B1 Technical Drawing (776,75 KB)
- EU Energy Label (70,40 KB)
- EU Product Fiche (56,73 KB)
- T2755QSC-B1 Brochure
iiyama ProLite T2755QSC-B1. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 100 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Certificering | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Gebruikersknoppen | Picture adjust (brightness, contrast, i-Style Colour, adv. contrast, ECO, OverDrive, X-Res technology), colour settings (gamma, RGB range, color temp.), image settings (video mode adjust, blue light reducer, sharp and soft), OSD (horizontal pos., vertical pos., OSD time, OSD background, language, display information), extra (reset, DDC/CI, signal select, volume, mute, opening logo, led, touch switch) |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Gewicht verpakking | 7,3 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Hoogte | 364,5 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Helderheid | 360 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 614 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | 15 – 70° |
| Bedieningspaneel | Press/enter, right/volume, left/eco/exit, up/signal select, down, power |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 460 mm |
| Breedte verpakking | 710 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 614 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 68,4 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 364,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 49 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Portugees, Russisch |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Aantal On Screen Display-talen | 10 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Verpakkingsinhoud | spiral tube |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 597 x 336 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 5,8 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Touch port | Ja |
| Palm negeren | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17 kWu |
| Positienauwkeurigheid | 2 mm |
| Certificaten van naleving | CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Aantal downstreampoorten | 2 |












































