iiyama ProLite TF3215MC-B2AG monitor 31.5″ Full HD touchscreen zwart
€ 853,00 incl. BTW
iiyama ProLite TF3215MC-B2AG, 80 cm (31.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 8 ms, Zwart
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (71,19 KB)
- TF3215MC-B2AG Technical Drawing (254,38 KB)
- EU Product Fiche (94,87 KB)
- TF3215MC-B2AG Brochure
iiyama ProLite TF3215MC-B2AG. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,3637 x 0,3637 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 68 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| Gebruikersknoppen | contrast, brightness, auto adjust, H.position, V.position, phase, OSD H.position, OSD V.position, OSD timeout, reset, input select, OSD language, colour temperature, sharpness, touch switch (normal, glove, through-glass) |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Producten per pallet | 21 stuk(s) |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte | 437 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Helderheid | 425 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 743 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,7 W |
| Bedieningspaneel | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Digitale horizontale frequentie | 30 – 68 kHz |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Hoogte verpakking | 630 mm |
| Breedte verpakking | 890 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 743 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 437 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 61 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Traditioneel Chinees, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal On Screen Display-talen | 7 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Glas dikheid | 6 mm |
| Touch screen type | Kiosk |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Display technologie | |
| Antireflectiescherm | |
| IK code | IK07 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 30 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Gewicht (zonder voet) | 10 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 437 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 745,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 61 mm |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 698,4 x 392,8 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 10 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 6H |
| Touch-methode | finger, glove (latex), capacitive stylus |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Touch port | Ja |
| Helderheid (typisch) | 500 cd/m² |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Pallet nettodiepte | 120 cm |
| Pallet nettobreedte | 100 cm |
| Pallet nettohoogte | 2,04 m |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 27 kWu |
| Positienauwkeurigheid | 2 mm |
| Certificaten van naleving | REACH |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |





































