KYOCERA ECOSYS PA4500x printer Zwart-wit 1200×1200 DPI
Oorspronkelijke prijs was: € 398,00.€ 386,00Huidige prijs is: € 386,00. incl. BTW
KYOCERA ECOSYS PA4500x printer biedt zwart-wit afdrukken met 1200×1200 DPI. Print tot 45 pagina’s per minuut. Ondersteunt mobiel printen. Energiezuinig ontwerp.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De KYOCERA ECOSYS PA4500x is een krachtige zwart-wit printer die uitermate geschikt is voor kleinere werkgroepen. Met een indrukwekkende afdruksnelheid van 45 pagina’s per minuut en een resolutie van 1200 x 1200 DPI, levert deze printer scherpe en heldere afdrukken. De KYOCERA ECOSYS PA4500x is ontworpen met het oog op duurzaamheid en efficiëntie, dankzij de componenten met een lange levensduur en een laag energieverbruik. Dit maakt de printer niet alleen kosteneffectief, maar ook milieuvriendelijk.
De KYOCERA ECOSYS PA4500x is uitgerust met ingebouwde beveiligingsfuncties, waardoor uw documenten en gegevens veilig zijn. Deze printer is voorzien van een LCD-scherm voor eenvoudige bediening en heeft een krachtige Coretex-A53 1.4 GHz processor met 512 MB geheugen, wat zorgt voor een soepele en snelle verwerking van printopdrachten. De connectiviteitsopties omvatten RJ-45 en USB 2.0, waardoor de printer eenvoudig kan worden geïntegreerd in bestaande netwerken.
KYOCERA ECOSYS PA4500x specificaties
- Afdruksnelheid: 45 pagina’s per minuut
- Resolutie: 1200 x 1200 DPI
- Processor: Coretex-A53 1.4 GHz
- Geheugen: 512 MB
- Connectiviteit: RJ-45, USB 2.0
- Spanning: 220-240 V, 50/60 Hz
De KYOCERA ECOSYS PA4500x is niet alleen krachtig, maar ook compact, waardoor hij gemakkelijk in elke kantooromgeving past. De printer biedt een uitstekende balans tussen prestaties en energie-efficiëntie, wat resulteert in lagere operationele kosten en een kleinere ecologische voetafdruk. Dit maakt de KYOCERA ECOSYS PA4500x een ideale keuze voor bedrijven die op zoek zijn naar een betrouwbare en duurzame printoplossing.
Downloads
Aanvullende informatie
| Frequentie van processor | |
|---|---|
| Intern geheugen | |
| Kleur | Nee |
| Processormodel | |
| Maximale printafmetingen | 216 x 356 mm |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Printtechnologie | |
| Beeldscherm | LCD |
| Gewicht | 14,6 kg |
| Certificering | GS, TÜV, CE |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS, IPPS, IPSec, SNMPv3 |
| Aantal printcartridges | |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 45 ppm |
| Maximum invoercapaciteit | 2600 vel |
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Gewicht verpakking | 18,5 kg |
| Netwerkgereed | Ja |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 150000 pagina's per maand |
| Opwarmtijd | 16 s |
| Maximaal intern geheugen | 2500 MB |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 308 mm |
| Optionele connectiviteit | Ethernet, Parallel, Draadloze LAN |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 416 mm |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 5,3 s |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Ondersteund mediagewicht, duplex printen (aanbevolen gr/m²) | 60 – 120 g/m² |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 8,4 W |
| Printkleuren | |
| Direct printen | Ja |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Soort bediening | Knoppen |
| Duplex printen | Ja |
| Wifi | Nee |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 605,5 W |
| Printsnelheid dubbelzijdig (Zwart, normale kwaliteit, A4/US Letter) | 22,5 ppm |
| Tekstregels | 5 regels |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Diepte verpakking | 494 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Breedte verpakking | 549 mm |
| Touchscreen | |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 100 vel |
| Multifunctionele lade papiergewicht | 60 – 220 g/m² |
| Aantal processorkernen | |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 5000 – 20000 pagina's per maand |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Type processor | Ja |
| Standaard interfaces | RJ-45, USB 2.0 |
| Multifunctionele lade, mediatypen | Legal, Letter |
| Non-ISO print papierafmetingen | Legal, Letter |
| Aangepaste mediabreedte | 140 – 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 210 – 356 mm |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Ingebouwd display | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Type invoer papier | Cassette, Papierlade |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Mobiele printing technologieën | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Kleurenscherm | Nee |
| USB-poort | Ja |
| USB-connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 6000 pagina's |
| Afdrukresolutie zwart | 1200 x 1200 DPI |
| Vervangende cartridges | TK-3400 |
| Aantal printerlettertypen | 93 |
| Printerlettertypen | Streepjescode, Bitmap, PCL |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 54 dB |
| Geluidsvermogens (stand-by) | 30 dB |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 500 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 250 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 5 |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 500 vel |
| Papierlade mediatypen | Normaal papier |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 120 g/m² |
| Paginabeschrijving talen | Epson LQ, IBM ProPrinter, JPEG, OpenXPS, PCL 5e, PCL 6, PCL XL, PCLm, PDF, PWG, PostScript 3, TIFF, URF, XPS |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel, ENERGY STAR |





