Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 Laptop 17.3″ FHD i5-1235U 8GB 512GB SSD Grijs
Oorspronkelijke prijs was: € 1.208,79.€ 717,00Huidige prijs is: € 717,00. incl. BTW
De Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 is een 17.3″ FHD laptop. Voorzien van een i5-1235U processor, 8GB RAM en 512GB SSD. Geschikt voor dagelijks gebruik en multitasking.
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 is een krachtige laptop die perfect is voor zowel dagelijks gebruik als voor meer veeleisende taken. Met zijn Intel® Core™ i5-1235U processor biedt deze laptop uitstekende prestaties. Het grote 17.3-inch Full HD scherm met een resolutie van 1920 x 1080 pixels zorgt voor een heldere en scherpe weergave, ideaal voor het bekijken van video’s en het werken met meerdere vensters.
Lenovo IdeaPad specificaties
- Type product: Laptop
- Vormfactor: Clamshell
- Processorfamilie: Intel® Core™ i5
- Processormodel: i5-1235U
- Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3″)
- HD type: Full HD
- Resolutie: 1920 x 1080 Pixels
- Intern geheugen: 8 GB
- Intern geheugentype: DDR4-SDRAM
- Totaal opslagcapaciteit: 512 GB
- Opslagmedia: SSD
- On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics
- Kleur van het product: Grijs
- Gewicht: 2,04 kg
Met 8 GB DDR4-SDRAM intern geheugen is de Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 in staat om soepel te multitasken, waardoor je gemakkelijk verschillende applicaties tegelijk kunt gebruiken zonder vertraging. De 512 GB SSD biedt voldoende opslagcapaciteit voor al je documenten, foto’s en video’s, en zorgt bovendien voor snelle opstarttijden en snelle toegang tot je bestanden.
De Intel Iris Xe Graphics zorgt voor een verbeterde grafische ervaring, wat deze laptop ook geschikt maakt voor lichte gaming en grafisch intensieve applicaties. Of je nu een film kijkt, een presentatie voorbereidt of een online vergadering bijwoont, de Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 levert altijd een betrouwbare en consistente prestatie.
Met een gewicht van slechts 2,04 kg is deze laptop ook gemakkelijk mee te nemen, waardoor hij ideaal is voor gebruik onderweg. De grijze kleur geeft de laptop een moderne en professionele uitstraling, passend bij elke omgeving.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 2,04 kg |
| Certificering | RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 399 mm |
| Diepte | 274 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Taal toetsenbord | Frans |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 12 MB |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Soort paneel | |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Iris Xe Graphics |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i5 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.

























Reviews
There are no reviews yet.