Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 Laptop 17.3″ FHD Intel i5 16GB 512GB SSD
€ 1.244,47 incl. BTW
De Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 is een 17.3″ FHD laptop. Voorzien van een Intel i5 processor, 16GB RAM en 512GB SSD. Geschikt voor dagelijks gebruik en multitasking.
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo IdeaPad 3 17IAU7 is een krachtige laptop die perfect is voor zowel werk als ontspanning. Met een indrukwekkend 17,3 inch FHD-scherm biedt deze laptop een uitstekende kijkervaring. De Lenovo IdeaPad 3 is uitgerust met een Intel® Core™ i5-1235U processor, die zorgt voor snelle prestaties en efficiënt multitasken. Met 16 GB DDR4-SDRAM intern geheugen en een 512 GB SSD voor opslag, is deze laptop in staat om al uw bestanden en applicaties moeiteloos te beheren.
Lenovo IdeaPad 3 specificaties
- Type product: Laptop
- Vormfactor: Clamshell
- Processorfamilie: Intel® Core™ i5
- Processormodel: i5-1235U
- Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3″)
- HD type: HD+
- Resolutie: 1600 x 900 Pixels
- Intern geheugen: 16 GB
- Intern geheugentype: DDR4-SDRAM
- Totale opslagcapaciteit: 512 GB
- Opslagmedia: SSD
- On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics
- Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home
- Kleur van het product: Grijs
- Gewicht: 2,04 kg
Met de Lenovo IdeaPad 3 heeft u niet alleen een laptop met een groot scherm, maar ook met krachtige specificaties die geschikt zijn voor verschillende toepassingen. Of u nu documenten wilt bewerken, films wilt kijken of online wilt gamen, deze laptop biedt de prestaties die u nodig heeft. De Intel Iris Xe Graphics zorgen voor een vloeiende grafische weergave, waardoor deze laptop ook geschikt is voor lichte grafische taken.
Het ontwerp van de Lenovo IdeaPad 3 is zowel stijlvol als functioneel. De grijze kleur geeft de laptop een moderne uitstraling, terwijl het lichte gewicht van 2,04 kg het gemakkelijk maakt om de laptop mee te nemen. Dit maakt de Lenovo IdeaPad 3 een ideale keuze voor studenten en professionals die vaak onderweg zijn.
Met Windows 11 Home als besturingssysteem profiteert u van de nieuwste functies en verbeteringen op het gebied van gebruiksvriendelijkheid en beveiliging. De combinatie van hardware en software maakt de Lenovo IdeaPad 3 een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik.
Downloads
- …
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 2,04 kg |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 399 mm |
| Diepte | 274 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Trial-software | Office |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Taal toetsenbord | Frans |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 12 MB |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kleurbereik | 60 procent |
| Soort paneel | |
| Taal besturingssysteem | Frans |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Iris Xe Graphics |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i5 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.

























Reviews
There are no reviews yet.