Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 7535HS Laptop Grijs 16GB 512GB SSD
Oorspronkelijke prijs was: € 955,00.€ 943,00Huidige prijs is: € 943,00. incl. BTW
De Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 7535HS is een krachtige laptop met een stijlvol grijs design. Uitgerust met 16GB geheugen, een 512GB SSD en een hoge resolutie scherm voor optimale prestaties.
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 7535HS Laptop is een krachtige en betrouwbare keuze voor professionals die altijd onderweg zijn en een veeleisende workload hebben. Deze laptop is speciaal ontworpen om productiviteit te verhogen, waar u ook bent. Het is een 14″ mkb lichtgewicht laptop, waardoor het gemakkelijk mee te nemen is.
Lenovo ThinkBook Laptop specificaties
De Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 7535HS Laptop wordt aangedreven door een AMD Ryzen 5 7535HS processor met 6 cores en 12 threads. Deze processor heeft een kloksnelheid van 3.3/4.55GHz en een cache van 3MB L2/16MB L3, wat zorgt voor snelle en efficiënte prestaties.
De laptop is uitgerust met 16GB SO-DIMM DDR5-4800 geheugen, waardoor multitasken een fluitje van een cent wordt. Daarnaast beschikt de laptop over een 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe opslag, waardoor u voldoende ruimte heeft voor al uw bestanden en gegevens.
Het 14″ WUXGA (1920×1200) IPS scherm van de Lenovo ThinkBook Laptop biedt heldere en levendige beelden. Het scherm heeft een helderheid van 300nits en een kleurbereik van 45% NTSC. De laptop is ook uitgerust met AMD Radeon 660M Graphics, wat zorgt voor een uitstekende grafische prestaties.
De Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 7535HS Laptop heeft een geavanceerd thermisch ontwerp dat ervoor zorgt dat alles soepel blijft lopen, zelfs bij intensief gebruik. Het ergonomische en morsbestendige toetsenbord zorgt voor een comfortabele en zorgeloze gebruikservaring.
De laptop is uitgerust met Wi-Fi 6E 802.11ax 2×2 en Bluetooth 5.3 voor snelle en betrouwbare draadloze connectiviteit. Het heeft ook een FHD 1080p + IR Hybrid camera met Privacy Shutter, wat zorgt voor naadloze videogesprekken met rijke beelden en noise-cancelling audio.
De Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 7535HS Laptop wordt geleverd met Windows 11 Pro, een geavanceerd besturingssysteem dat een breed scala aan functies en mogelijkheden biedt.
Met de Lenovo ThinkBook Laptop kunt u uw productiviteit verhogen, waar u ook bent. Het is een betrouwbare en krachtige laptop die is ontworpen om aan de eisen van de moderne professional te voldoen.
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,38 kg |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 16,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 313,5 mm |
| Diepte | 224 mm |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| HDMI versie | 2.1 |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Trial-software | Office |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 16 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,55 GHz |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 660M |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 16 MB |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Frequentie van processor | |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Processor cache type | L3 |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | |
| Windows Hello | Ja |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 1 |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Besturingssysteem |














