LENOVO ThinkCentre neo 50q Gen 4 – Intel Core i5-13420H – 8GB RAM – 256GB SSD – Windows 11 Pro
Oorspronkelijke prijs was: € 604,00.€ 580,00Huidige prijs is: € 580,00. incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,11 kg |
| Certificering | ENERGY STAR 8.0 |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Chipset moederbord | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Hoogte, in bedrijf | -15,2 – 3048 m |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 80 procent |
| Type behuizing | |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 5,18 kg |
| Processorfabrikant | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Netvoeding | 65 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 – 240 V |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | -15,2 – 10668 m |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 36,5 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 182,9 mm |
| Kleur van het product | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief muis | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wifi | Ja |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Diepte verpakking | 262 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Volume | 1 l |
| HDMI versie | 2.1 |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Aantal processorkernen | |
| Password bescherming | BIOS, Supervisor, HDD |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 12 MB |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Opslagmedia | |
| Type product | Mini PC |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Kleurnaam | Black |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC256 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 95 W |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Nee |
| Certificaten van naleving | RoHS |
























