Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD Ryzen 7 250 Laptop 16″ 16GB 512GB SSD Zwart
€ 1.041,00 incl. BTW
De Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 is een krachtige laptop met een AMD Ryzen 7 250 processor. Het 16″ scherm, 16GB geheugen en 512GB SSD maken deze laptop ideaal voor multitasking. Kleur: Zwart.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD Ryzen 7 250 Laptop is een strakke, duurzame en AI-verbeterde laptop, ontworpen voor de moderne professional. Deze 16-inch compacte zakelijke laptop is uitgerust met slimme functies en een uitgebreide batterijduur, waardoor het de ideale keuze is voor professionals die op zoek zijn naar een betrouwbare en krachtige laptop voor hun dagelijkse werkzaamheden.
Lenovo ThinkPad E16 specificaties
De Lenovo ThinkPad E16 wordt aangedreven door de AMD Ryzen 7 250 (8C/16T, 3.3/5.1GHz, 8MB L2/16MB L3) processor, die zorgt voor een AI-gestuurde slimme prestatie. De laptop is uitgerust met 16GB SO-DIMM DDR5-5600 geheugen en een 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 opslag, waardoor u voldoende ruimte heeft voor al uw bestanden en applicaties.
De Lenovo ThinkPad E16 heeft een 16″ WUXGA (1920×1200) IPS-scherm met 300nits helderheid en 45% NTSC kleurbereik, waardoor u kunt genieten van heldere en levendige beelden. De laptop is ook uitgerust met AMD Radeon 780M Graphics, waardoor u kunt genieten van hoogwaardige grafische prestaties.
De Lenovo ThinkPad E16 biedt ononderbroken samenwerking dankzij de hybride camera en Smart Noise Cancellation. De laptop heeft ook Wi-Fi 6E 802.11ax 2×2 en BT5.3 connectiviteit, waardoor u altijd verbonden blijft. De laptop wordt geleverd met Windows 11 Pro, waardoor u toegang heeft tot de nieuwste functies en beveiligingsupdates.
De Lenovo ThinkPad E16 heeft ook een FHD 1080p + IR Hybrid camera met Privacy Shutter, waardoor u uw privacy kunt waarborgen tijdens videoconferenties of wanneer de camera niet in gebruik is.
Met zijn strakke zwarte ontwerp en duurzame constructie is de Lenovo ThinkPad E16 niet alleen een krachtige en betrouwbare laptop, maar ook een stijlvolle toevoeging aan uw werkplek.
Of u nu een drukke professional bent die op zoek is naar een betrouwbare laptop voor uw dagelijkse werkzaamheden, of een student die een krachtige laptop nodig heeft voor uw studie, de Lenovo ThinkPad E16 is de ideale keuze voor u.
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 1,71 kg |
| Certificering | ENERGY STAR,EPEAT Gold,RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 249 mm |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| HDMI versie | 2.1 |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,71 cm |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 16 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,1 GHz |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 780M |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 16 MB |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Frequentie van processor | |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Soort paneel | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Kleurnaam | Black |
| Processor cache type | L3 |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Smart card-lezer | Nee |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | |
| Windows Hello | Ja |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 1 |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| NPU-prestaties tot | 16 TOPs |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Besturingssysteem |














