Lenovo V17 G4 IRU i5-13420H Laptop Grijs 16GB 512GB SSD
Oorspronkelijke prijs was: € 943,00.€ 930,00Huidige prijs is: € 930,00. incl. BTW
De Lenovo V17 G4 IRU is een krachtige laptop met een i5-13420H processor. Het apparaat heeft 16GB geheugen en een snelle 512GB SSD. De laptop heeft een stijlvolle grijze afwerking.
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De Lenovo V17 G4 IRU i5-13420H Laptop is een krachtige en veelzijdige laptop die ontworpen is om uw productiviteit te verhogen en u een meeslepende visuele ervaring te bieden. Deze laptop is uitgerust met een Intel Core i5-13420H processor, 16GB DDR4-3200 RAM en een 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe opslag, waardoor u moeiteloos kunt multitasken en snel toegang heeft tot uw bestanden en applicaties.
Lenovo V17 Laptop specificaties
- Processor: Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache
- Geheugen: 8GB DDR4-3200 + 8GB SODIMM DDR4-3200
- Opslag: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe
- Scherm: 17.3″ FHD (1920×1080) IPS 300nits 72% NTSC
- Grafische kaart: Intel UHD Graphics
- Connectiviteit: Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 + BT5.2
- Camera: HD 720p with Privacy Shutter
- Besturingssysteem: Windows 11 Pro
De Lenovo V17 Laptop biedt een indrukwekkende grafische prestatie dankzij de Intel UHD Graphics. Het 17.3″ Full HD IPS-scherm met een helderheid van 300 nits en 72% NTSC kleurengamma zorgt voor scherpe, heldere beelden en levendige kleuren, waardoor het ideaal is voor het bekijken van films, het bewerken van foto’s en het spelen van games.
Met de Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 en BT5.2 connectiviteit kunt u snel en betrouwbaar verbinding maken met het internet en andere apparaten. De laptop heeft ook een breed scala aan poorten, waaronder USB-C en HDMI, waardoor u gemakkelijk externe apparaten en schermen kunt aansluiten.
De Lenovo V17 Laptop is ontworpen met het oog op beveiliging. Het beschikt over een HD 720p webcam met een privacyklepje, zodat u de camera kunt afdekken wanneer deze niet in gebruik is. Daarnaast is er een optionele vingerafdruklezer beschikbaar voor extra beveiliging.
Deze laptop is ideaal voor een volle dag productiviteit, waar u ook werkt. Het is eenvoudig in te stellen en te beheren en wordt geleverd met Windows 11 Pro, een krachtig en veilig besturingssysteem dat is ontworpen voor bedrijven.
Aanvullende informatie
| Processormodel | |
|---|---|
| Gewicht | 2,02 kg |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Intern geheugentype | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Chipset moederbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Geheugenslots | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 – 95 procent |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Vormfactor | |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Processorfabrikant | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Soort optische drive | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximum intern geheugen | |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Soort antenne | 2×2 |
| Resolutie | |
| Breedte | 399 mm |
| Diepte | 274 mm |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Kleur van het product | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Kloksnelheid geheugen | |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Totale opslagcapaciteit | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Vingerafdruklezer | |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| HDMI versie | 1.4b |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | |
| Trial-software | Office |
| Aantal processorkernen | |
| LED backlight | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| Taal toetsenbord | Engels |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | |
| Processor cache | 12 MB |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Antireflectiescherm | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Geheugenlayout | |
| Intern geheugen | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Opslagmedia | |
| Camera voorzijde | |
| Type product | Laptop |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Soort paneel | |
| Kleurnaam | Iron Grey |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD-vormfactor | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aparte grafische adapter | |
| NVMe | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 95 W |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Besturingssysteem |














