Samsung 32″ ViewFinity S8 S80UD UHD Monitor
Oorspronkelijke prijs was: € 401,05.€ 363,00Huidige prijs is: € 363,00. incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
MON Samsung ViewFinity S8 S80UD 32″ 4K USB-C
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
|---|---|
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Certificering | Windows 11 |
| Stroomverbruik (typisch) | 33 W |
| Soort voeding | Intern |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 80 procent |
| Gewicht verpakking | 8,9 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C |
| In hoogte verstelbaar | |
| Horizontaal draaibaar | -92 – 92° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | -2 – 25° |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Scharnier | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 546 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Breedte verpakking | 798 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 713,9 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 585 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 220 mm |
| Touchscreen | |
| Snel opladen | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Maximale refresh snelheid | |
| Pivot hoek | -30 – 30° |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Zakelijk |
| Vermogensverbruik (max) | 180 W |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Aantal KVM schakelaar ports | 2 |
| Display technologie | |
| HDCP versie | 2.2 |
| Voetenkleur | Zwart |
| Staander inbegrepen | Ja |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 4,5 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 424,7 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 713,9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 41,8 mm |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 6,9 kg |
| Type standaard | HAS standaard |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Merkspecifieke technologieën | Eye Saver |
| Schermhelderheid (min) | 280 cd/m² |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| HDR-ondersteuning | |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Charging port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 58 kWu |
| Adaptief beeld | Ja |
| Afbeeldingsgrootte | Ja |
| Uitschakeltimer plus | Ja |
| Automatische bronwissel+ | Ja |
| Certificaten van naleving | TÜV mark |





