Viewsonic TD1655 monitor 15.6″ touchscreen Full HD zwart/zilver
€ 286,00 incl. BTW
15.6″, IPS, FHD, 16:9, 250 cd/m², 800:1, 6.5 ms, 178/178, 0.8W x2, 100-240 VAC, 1 kg
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
De ViewSonic TD1655 is een draagbare 16-inch Full HD-aanraakmonitor die perfect is om de beperkingen van één scherm buiten het kantoor te overwinnen. Breid het scherm uit van telefoons, tablets of laptops voor mobiel werk, één-op-éénpresentaties of ontspanningsvermaak. De twee universele USB Type C-connectoren bieden een oplossing met één kabel voor audiovisuele, stroom- en touch-signaaloverdracht. De verstelbare brede standaard en het draaibare scherm ondersteunen uw werkhoeken. Met de antislip hoes, roestvrijstalen behuizing, aluminium standaard en 6H hardheid scherm, is de betrouwbaarheid in het ontwerp optimaal.
Breid je content uit vanuit mobiele apparaten
Breid uw scherm overal uit met uw ingebouwde USB Type C-laptop, tablet of telefoon. Het ondersteunt Windows, Android, Chrome, MacOS en iOS.
Audiovisuele uitbreiding tijdens het opladen
Zend de multimedia van uw ingebouwde Type C mobiele apparaat uit naar een groter scherm en laad (tot 60 W) op via één kabel terwijl u stroomt vanaf een externe powerbank/stopcontact via de andere USB Type C-kabel.
Touch Feedback Control
Bediening op een groot scherm met aanraking geeft intuïtievere en efficiëntere reacties. Met de bijgevoegde magnetische aanraakpen kunt u aantekeningen maken en schrijven zonder vingerafdrukken achter te laten.
Draagbaar formaat voor werk en plezier
Groter 16-inch scherm dan de meeste gewone laptops en weegt minder dan 1 kg. Het past perfect bij uw mobiele werkplek en kan tijdens een pauze worden gebruikt voor bijvoorbeeld games.
Werken vanuit uw favoriete invalshoeken
Kijk in een groot aantal hoeken door de voet aan te passen.
Ondersteunt verticale lay-out
Naast veelvoorkomende horizontale inhoud, kunt u een draaischerm instellen voor het beoordelen van tafels, programmeren, fotobewerking, gamen, enz.
Magnetische hoes en mat
Voorkom beschadiging tijdens het dragen, de afneembare magnetische hoes is eenvoudig aan te brengen. Gebruikt als mat, voorkomt het antislip oppervlak dat de monitor wegglijdt.
Robuust ontwerp uit één stuk
Met de metalen behuizing en het duurzame scharnier, maakt de opvouwbare aluminium standaard de hele monitor een ontwerp uit één stuk.
Anti-kras touchscreen
Ingebouwd 6H-hardheidsscherm, het is bestand tegen schade aan het oppervlak, zelfs als het per ongeluk door uw sleutels wordt bekrast.
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 – 82 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 75 Hz |
| Gewicht | 1 kg |
| Certificering | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star 8.0, EPEAT Bronze, CEC, NRCan, MX-CoC, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO |
| Effectieve beelddiameter | 344 x 194 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 8 W |
| Soort voeding | AC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 2,3 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Nee |
| Kleur van het product | |
| Audio-uitgang | 1 |
| Meegeleverde kabels | Mini-HDMI, USB Type-C, USB Type-C naar USB Type-A |
| Gemiddeld vermogen | 1,6 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | -20 – 60° |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Diepte verpakking | 288 mm |
| Hoogte verpakking | 89 mm |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 355 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 223 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 16 mm |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA), 832 x 624, 1024 x 768 (XGA), 1152 x 870, 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 960, 1360 x 768 (WXGA), 1366 x 768, 1400 x 1050 (SXGA+), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Touchscreen | |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Soort paneel | |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 1 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 196,8 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528521000 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 262144 kleuren |
| AMD FreeSync | Nee |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Bronze |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | C |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 8 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS |














































