VIEWSONIC Laser projector 4K (3840×2160) 5500 ansilumen TR 1,2-1,92
€ 2.559,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 3000000:1 |
|---|---|
| Frequentiebereik horizontaal | 15 – 255 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 23 – 240 Hz |
| Gewicht | 4,85 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 245 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 2,3 – 3 |
| Gewicht verpakking | 6,8 kg |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Projectie-afstand objectief | 0,8 – 13,55 m |
| Projector helderheid | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 132 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Brandpuntbereik | 17.63 – 27.9 mm |
| Breedte | 337 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Off-set | 154 procent |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 31 dB |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Geschikt voor schermmaten | 762 – 7620 mm (30 – 300") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Volledige HD | Ja |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Ingang stroom | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 195 mm |
| Hoogte verpakking | 387 mm |
| Breedte verpakking | 496 mm |
| Keystone correctie, verticaal | -30 – 30° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 – 30° |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 25 dB |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Onderwijs |
| Verticale lens verplaatsingsbereik | -21 – 0 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840×2160) |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Pallet brutobreedte | 122 cm |
| Pallet brutolengte | 102 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,06 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528620000 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |












































