VIEWSONIC Laserprojector 3LCD WUXGA (1920×1200) 6000 ansilumen TR 1,08-1,77 1.6x zoom incl speaker 16W
€ 2.228,00 incl. BTW
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Aanvullende informatie
| Typische contrastverhouding | 3000000:1 |
|---|---|
| Gewicht | 7,9 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 330 W |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Diafragma (F-F) | 1,58 – 2,02 |
| Gewicht verpakking | 10,9 kg |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Projectie-afstand objectief | 0,7 – 11,37 m |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector helderheid | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Ethernet LAN | |
| Stroombron | AC |
| Hoogte | 137 mm |
| Brandpuntbereik | 15.3 – 24.6 mm |
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 358 mm |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Off-set | 5 procent |
| Kleur van het product | |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Throw ratio | 1.08 – 1.76 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 16 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Geschikt voor schermmaten | 762 – 7620 mm (30 – 300") |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Volledige HD | Ja |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Ingang stroom | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 498 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Breedte verpakking | 510 mm |
| Keystone correctie, verticaal | -30 – 30° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 – 30° |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 25 dB |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ingebouwd display | Nee |
| Markt positionering | Onderwijs |
| Horizontale synchronisatie (max) | 100 kHz |
| Horizontale synchronisatie (min) | 15 kHz |
| Verticale synchronisatie (max) | 0,085 kHz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 16:10, 16:9 |
| Projector native resolution | WUXGA (1920×1200) |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 170 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528620000 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |




























