iiyama TW1623AS-B3P monitor 15.6″ Full HD LED touchscreen zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 353,00.€ 341,00Huidige prijs is: € 341,00. incl. BTW
iiyama TW1623AS-B3P, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 30 ms, Zwart
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
iiyama TW1623AS-B3P. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 30 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 170°, Kijkhoek, verticaal: 170°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,1792 x 0,1792 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Kijkhoek, verticaal | 170° |
| Processormodel | |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Certificering | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stroomverbruik (typisch) | 9 W |
| Gebruikersknoppen | Power switch, volume/ button +, volume/ button – |
| Soort voeding | Extern |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Gewicht verpakking | 2,45 kg |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernet LAN | |
| Hoogte | 244 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Helderheid | 385 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 387 mm |
| Kleur van het product | |
| Audio-ingangen | Mini Jack |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bedieningspaneel | Power switch, volume/ button +, volume/ button – |
| Bluetooth | |
| Processorfamilie | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | |
| Wifi | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 75 mm |
| Hoogte verpakking | 298 mm |
| Breedte verpakking | 477 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 387 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 39,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 244 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 30,5 mm |
| Touchscreen | |
| HDCP | Ja |
| Aantal processorkernen | |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 1 |
| Operating systeem versie | 13 |
| Type processor | Ja |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Glas dikheid | 1,8 mm |
| USB-versie | 2.0 |
| Display technologie | |
| Google applicaties | Google Chrome, Gmail, Google Calendar |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A55 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Verpakkingsinhoud | AC adapter, interchangeable plugs (EU/UK) |
| Multi-touch | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Frequentie van processor | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 344,2 x 193,6 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 1,5 kg |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 6H |
| Touch-methode | finger, glove (latex), capacitive stylus |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| USB Touch port | Ja |
| Helderheid (typisch) | 450 cd/m² |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
























