iiyama ProLite T1932MSC-W1SAG monitor 19″ 1280×1024 touchscreen wit
€ 551,00 incl. BTW
iiyama ProLite T1932MSC-W1SAG, 48,3 cm (19″), 1280 x 1024 Pixels, Full HD, LED, 14 ms, Wit
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (69,70 KB)
- T1932MSC-W1SAG Technical Drawing (1,08 MB)
- EU Product Fiche (56,52 KB)
- EU Product Fiche (56,49 KB)
- T1932MSC-W1SAG Brochure
iiyama ProLite T1932MSC-W1SAG. Beeldschermdiagonaal: 48,3 cm (19″), Resolutie: 1280 x 1024 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 14 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 5:4, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Wit
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,2928 x 0,2928 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 31 – 80 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 37,5 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 30 cm |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Gebruikersknoppen | Picture (contrast, brightness,, H.position, V.position, phase, clock, auto adjust), advanced (color temp., sharpness), OSD (timeout, position, H-position, V-position), option (reset, language, source select, display mode, volume, factory) |
| Soort voeding | Intern |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Hoogte | 413,5 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 215 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 239,5 mm |
| Kleur van het product | |
| Audio-ingangen | Ja |
| Audio-uitgang | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | 5 – 90° |
| Bedieningspaneel | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Mute, Select, Power |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 432 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 48 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 413,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 239,5 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Traditioneel Chinees, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Backlight type | LED |
| Aantal On Screen Display-talen | 7 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Touch screen type | Tafelblad |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Voetenkleur | Wit |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 5:4 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Wit |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 374,8 x 300 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| DDC/CI | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 5,4 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Touch-methode | stylus, finger, glove |
| AMD FreeSync | Nee |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| USB Touch port | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 215 cd/m² |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 13 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, cULus, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |










































