iiyama ProLite T2452MSC-B1 monitor touchscreen 23.8″ Full HD zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 333,00.€ 321,00Huidige prijs is: € 321,00. incl. BTW
24″, 1920×1080, IPS, HDMI, Displayport, 360 cd/m², Touchscreen, 10P, USB Hub 2x 3.0, 2 x 1W, 567 x 385 x 253.5 mm, zwart
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (70,77 KB)
- T2452MSC-B1 Technical Drawing (1,00 MB)
- leaflet (805,42 KB)
- T2452MSC-B1 user manual (1,93 MB)
- EU Product Fiche (56,50 KB)
De ProLite T2452MSC-B1 met zijn Full HD (1920×1080) resolutie en nauwkeurige PCAP 10 point touch technologie, levert een naadloze en nauwkeurige touch response. Dankzij de IPS LCD-schermtechnologie biedt het uitzonderlijke kleurprestaties en brede kijkhoeken. Een speciale Nano-coating zorgt voor een soepelere aanraking en minder weerstand bij het vegen. Het maakt het scherm minder statisch en gevoelig voor vuil, stof en vingerafdrukken. Meerdere ingangen (HDMI, DP) zijn beschikbaar voor flexibele connectiviteit, samen met USB voor de touch-interface. De flexibele standaard kan in verschillende hoeken worden geplaatst voor een comfortabele en ergonomische gebruikerservaring. Een perfecte keuze voor een groot aantal toepassingen.
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 83 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Gebruikersknoppen | Picture adjust (brightness, contrast, i-Style Color, adv. contrast, ECO, OverDrive, X-Res technology), color settings (gamma, RGB range, color temp.), image settings (video mode adjust, blue light reducer, sharp and soft), OSD (horizontal pos., vertical pos., OSD time, OSD background, language, display information), extra (reset, DDC/CI, signal select, volume, mute, led, opening logo, touch switch) |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Gewicht verpakking | 7,2 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Hoogte | 385 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Helderheid | 360 cd/m² |
| Resolutie | |
| Breedte | 567 mm |
| Diepte | 253,5 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,7 W |
| Bereik kantelhoek | -25 – 90° |
| Bedieningspaneel | Menu, scroll up / ECO, scroll down / volume, select / input, power |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 143 mm |
| Hoogte verpakking | 405 mm |
| Breedte verpakking | 635 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 567 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 385 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 253,5 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Portugees, Russisch |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 527 x 296,5 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 5,6 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Touch port | Ja |
| Palm negeren | Ja |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Positienauwkeurigheid | 2 mm |
| Certificaten van naleving | CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Aantal downstreampoorten | 2 |








































