iiyama ProLite T2454MSC-B3AG monitor touchscreen 23.8″ FHD zwart
Oorspronkelijke prijs was: € 330,00.€ 318,00Huidige prijs is: € 318,00. incl. BTW
iiyama ProLite T2454MSC-B3AG, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 4 ms, Zwart
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- T2454MSC-B3AG Technical Drawing (759,84 KB)
- EU Energy Label (70,77 KB)
- EU Product Fiche (94,17 KB)
- T2454MSC-B3AG Brochure
iiyama ProLite T2454MSC-B3AG. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 83 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Megapixels | 2,1 MP |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Certificering | CE, TÜV-Bauart, VCCI-B, EAC, ErP, WEEE, REACH, CB |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Gebruikersknoppen | luminance (contrast, brightness, i-Style Color, adv. contrast, eco), Image settings (aspect ratio), Color settings (gamma, 6- axis, color temp), OSD (OSD horizontal position, OSD vertical position, OSD time, language), Extra (reset, DDC/CI, signal select, OverDrive, opening logo, information) |
| Soort voeding | Intern |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 7,1 kg |
| Plug and play | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Hoogte | 373 mm |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 241 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | -5 – 90° |
| Bedieningspaneel | Power, menu, +, -, Exit |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Volledige HD | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 148 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Breedte verpakking | 615 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 540 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 373 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 241 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Portugees, Russisch |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Touchscreen | |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| LED backlight | Ja |
| Maximale refresh snelheid | |
| Aantal On Screen Display-talen | 10 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| OmniTapps Multitouch compatibiliteit | Ja |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Antireflectiescherm | |
| Verpakkingsinhoud | Screwdriver |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 527,04 x 296,46 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 5,4 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Verstelbare hoogte (max) | 11,1 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Touch-methode | finger, glove (latex), capacitive stylus |
| AMD FreeSync | Nee |
| USB Touch port | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT, ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17 kWu |
| Positienauwkeurigheid | 2 mm |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Aantal downstreampoorten | 2 |




































