Viewsonic TD2223-2 monitor 22″ Full HD touchscreen zwart
€ 246,00 incl. BTW
Viewsonic TD2223-2, 55,9 cm (22″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 6,5 ms, Zwart
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
Viewsonic TD2223-2. Beeldschermdiagonaal: 55,9 cm (22″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Beeldoppervlakte: Glans, Responstijd: 6,5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,249 x 0,241 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Certificering | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star, EPEAT, CEC, NOM, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, BSMI, RCM, GEMS, VCCI, PSE, KC, K-MEPS, BIS, CCC, China RoHS, China Energy Label, CECP |
| Stroomverbruik (typisch) | 18,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 90 procent |
| Gewicht verpakking | 5,7 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Responstijd | |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, Audio, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| In hoogte verstelbaar | |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bereik kantelhoek | 20 – 40° |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| DVI-poort | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| DVI-D poorten | 1 |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Hoogte verpakking | 405 mm |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 519 mm |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 55,9 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 329 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 101 mm |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDMI | |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| LED backlight | Ja |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Infrarood |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Glas dikheid | 2 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Kantoor |
| Vermogensverbruik (max) | 21,8 W |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Voetenkleur | Zwart |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht (zonder voet) | 3,7 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 308 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 519 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 61 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 4,2 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,15 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528521000 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 104 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
























