Viewsonic TD1630-3 monitor touchscreen 15.6″ HD zwart
€ 236,00 incl. BTW
15.6″, TFT LCD, HD, 16:9, 220 cd/m², 500:1, 12 ms, 90/60, 1W x2, 100-240 VAC, 1.32 kg
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (134,25 KB)
- TD1630-3 user manual (1,11 MB)
- leaflet (273,42 KB)
- EU Product Fiche (43,30 KB)
De ViewSonic TD1630-3 is een 16-inch (15,6-inch zichtbaar) scherm met 10-punts multi-touch functionaliteit. Met een geavanceerd ergonomisch ontwerp kan de TD1630-3 kantelen of plat liggen om gebruikers maximaal comfort te bieden. Dit scherm biedt veelzijdigheid aan touchscreen en biedt fantastische flexibiliteit voor winkel- of zakelijke instellingen, waarbij VGA- en HDMI-ingangen voldoende connectiviteit bieden. Compatibiliteit met een breed scala aan besturingssystemen, waaronder Windows 10- en Linux-versies *, samen met dubbele geïntegreerde luidsprekers, maken van dit intuïtieve touchscreen een zeer nauwkeurige, ultra-responsieve touch-ervaring die ideaal is voor interactiviteit in winkels of bedrijven.
*Ondersteunt Windows 7/8/10, Linux Kernel 4.X/3.X
10-punts geprojecteerde ‘capacitive touch’
Touchscreens met geprojecteerde capacitieve aanraking kunnen tot 10 punten gelijktijdig contact herkennen, wat zorgt voor een zeer nauwkeurige en uiterst responsieve ervaring. Dit scherm is ideaal voor home-entertainment, kantoorwerk, onderwijs en commercieel gebruik.
Geavanceerd ergonomisch ontwerp
Een stabiel, geïntegreerd boekenstandaardontwerp maakt het gemakkelijk om de hoek van dit scherm aan te passen voor een betere gebruikerservaring. Het scherm kan volledig plat op een tafelblad worden gekanteld of zelfs liggend voor een comfortabelere werkomgeving.
Veelzijdige connectiviteit
HDMI en VGA geven u de vrijheid om uw monitor op verschillende apparaten aan te sluiten.
Cross-platform compatibiliteit
“Cross compatibiliteit met een uitgebeide range besturingsystemen, zoals Windows 10 and bepaalde Linux versies*.
*Ondersteunt Windows 7/8/10, Linux Kernel 4.X/3.X
Duurzaam, krasbestendig scherm
Dit aanraakscherm is uitgerust met een duurzame, beschermende glazen voorplaat, wat resulteert in verhoogde duurzaamheid met krasbestendigheid; evenals een consistente, hoogwaardige aanraakervaring in gebieden met veel verkeer, zoals openbare ruimtes waar het aanraakscherm kan worden gebruikt als een kiosk.
2 ingebouwde speakers
Ontworpen met 2 geïntegreerde luidsprekers, combineert deze monitor ongelooflijke schermprestaties met stereogeluid voor een perfecte multimedia-ervaring.
Verbeterd kijkcomfort
Blauw licht filter helpt vermoeidheid van de ogen te voorkomen tijdens langer kijken op het scherm.
VESA-compatibele mount
Monteer de monitor gemakkelijk naar wens door gebruik te maken van het VESA-compatibele ontwerp.
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,252 x 0,252 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 500:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 61 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 90° |
| Kijkhoek, verticaal | 60° |
| Frequentiebereik verticaal | 56 – 75 Hz |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Certificering | CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, RCM, GEMS, BIS |
| Effectieve beelddiameter | 344,23 x 193,54 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 5,5 W |
| Soort voeding | AC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 85 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Gewicht verpakking | 2,5 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Helderheid | 220 cd/m² |
| Responstijd | |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | |
| Audio-ingangen | 1 |
| Meegeleverde kabels | AC, Audio (3ˌ5 mm), USB, VGA |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Bereik kantelhoek | 15 – 50° |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 86 mm |
| Hoogte verpakking | 389 mm |
| Breedte verpakking | 453 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 379,2 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 247,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 37,1 mm |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA), 832 x 624, 1024 x 768 (XGA), 1152 x 870, 1280 x 720 (HD 720), 1366 x 768 |
| Touchscreen | |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDMI | |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| kantel aanpassingen | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Soort paneel | |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 1,32 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,17 m |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8528521000 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 262144 kleuren |
| AMD FreeSync | Nee |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | B |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 6 kWu |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS |




























