iiyama ProLite T2238MSC-B1 monitor zwart 21.5″ FHD touchscreen
€ 401,00 incl. BTW
iiyama ProLite T2238MSC-B1, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Zwart
Online op voorraad
📦 Gratis verzending vanaf €75
- 🚚 Vandaag besteld = vandaag verzonden
- ⏱ In huis binnen 1-3 werkdagen
- 5⭐ beoordeling op Google
- 🏬 Afhalen mogelijk in Vlissingen
Beschrijving
- EU Energy Label (70,94 KB)
- T2238MSC-B1 Technical Drawing (480,50 KB)
- EU Product Fiche (56,51 KB)
- T2238MSC-B1 Brochure
iiyama ProLite T2238MSC-B1. Beeldschermdiagonaal: 54,6 cm (21.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Aanvullende informatie
| Pixel pitch | 0,249 x 0,249 mm |
|---|---|
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 83 kHz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,9 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 26 cm |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Gebruikersknoppen | Picture adjust (brightness, contrast, i-Style color, adv. contrast, ECO mode, OD, X-Res), color settings (gamma, RGB range, color. temp.), image settings (video mode adjust, blue light reducer, sharp & soft), OSD (H. pos., V. pos., time, background, rotate, language, display information), extra (reset, DDC/CI, signal select, volume, mute, led, opening logo, touch switch) |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht verpakking | 8,1 kg |
| Beeldschermdiagonaal | |
| Hoogte | 353,5 mm |
| Responstijd | |
| Helderheid | 525 cd/m² |
| Resolutie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Breedte | 512,5 mm |
| Diepte | 239,5 mm |
| Kleur van het product | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Bedieningspaneel | Menu, Scroll up/ Eco, Scroll down/ Volume, Enter/ Input select, Power |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 430 mm |
| Breedte verpakking | 625 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 512,5 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 54,5 cm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 353,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 239,5 mm |
| On Screen Display (OSD)-talen | Traditioneel Chinees, Duits, Engels, Frans, Japans, Nederlands, Pools, Russisch |
| Type verpakking | Doos |
| Touchscreen | |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| HDMI | |
| HDCP | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP1X |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,7 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,98 cm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,98 cm |
| Veiligheidsfunties | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Glas dikheid | 3,6 mm |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Markt positionering | Kantoor |
| Display technologie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Soort paneel | |
| Actief weergavegebied (b x h) | 479 x 260 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Gewicht (met standaard) | 6,8 kg |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Touch-methode | stylus, finger, glove |
| USB Touch port | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 600 cd/m² |
| Helderheid (typisch) | 600 cd/m² |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 13 kWu |
| Tweede scherm effectief kijkgebied | 479 x 260 mm |
| Certificaten van naleving | CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Aantal downstreampoorten | 2 |








































